A második negyedben vette át a vezetést az Atomerőmű KSC Szekszárd az MBK Ruzomberok ellen, ami után tovább növelve előnyét végül sima, tizenöt pontos győzelmet aratott. A KSC-ből Abby Bishop (29 pont, 8 lepattanó) és Erica McCall (25 pont, 11 lepattanó, 4 blokk) is tarthatatlannak bizonyult.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-KUPA CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – MBK RUZOMBEROK 87-72 (20-22, 27-17, 21-20, 19-13)
Szekszárd, 1150 néző. Vezette: Faur (román), Podar (román), Ninkovics (szerb).
SZEKSZÁRD: STUDER Á. 8, ELDEBRINK 9/3, Theodoreán, McCALL 25, BISHOP 29. Csere: Kiss 2, Jovanovics 10/6, Gereben 4/3, Studer Zs., Mansaré. Edző: Djokics Zseljko.
RÓZSAHEGY: Ellenberg-Wiley 17/6, JEFFERY 17/6, Mistinová 5/3, Jackovec 12/3, Siksniute 14. Csere: Markovics 6/3, Ivancaková, Janosciková, Kelciková 1, Moravciková. Edző: Juraj Suja.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 2-7. 6. p.: 8-11. 9. p.: 14-22. 12. p.: 24-26. 17. p.: 35-33. 21. p.: 49-41. 24. p.: 57-48. 27. p.: 61-51. 30. p.: 68-59. 33. p.: 74-61. 36. p.: 80-65. 39. p.: 85-72.
Kipontozódott:
Djokics Zseljko: – A mérkőzés elején látszott a játékunkon, hogy hétvégén nem léptünk pályára, emiatt kicsit tompán kezdtük a találkozót. Az első negyedet leszámítva jó kosárlabdát láthattak tőlünk a szurkolók.
Juraj Suja: – A hazaiak felkészültek a játékunkból, ki tudták használni a gyengeségeinket, reális ez a különbség. Elsősorban védekezésben hibáztunk sokat. Ettől függetlenül még élnek a továbbjutási reményeink, azon leszünk, hogy ezt valóra tudjuk váltani.