Ivana Dojkic (20 pont, 5 lepattanó, 8 gólpassz, 2 labdaszerzés) és Erica McCall (13 pont, 9 lepattanó, 3 blokk) vezérletével huszonnégy pontos győzelmet aratott az Atomerőmű KSC Szekszárd a német Herner TC ellen.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-KUPA I-CSOPORT, 5. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – HERNER TC 85-61 (19-16, 22-7, 31-22, 13-16)
Szekszárd, 1000 néző. Vezette: Jovanics (bosnyák), Lapanovic (szlovén), Sztojancsevics (bosnyák).
SZEKSZÁRD: Studer Zs., Marshall 16, Miklós 2, MCCALL 13, Ruzicková 11/3. Csere: Bálint 8/6, Kiss 5/3, DOJKIC 20/6, STUDER Á. 8/3, Theodoreán, Krnjics 2. Edző: Djokics Zseljko.
HERNE: Leonard 11, Westerik 7, Abaiburova 2, FRERICKS 15/3, Brajkovics 11. Csere: Claesson, Rupnik 7/6, Fikiel, Schmidt 2, Sannes 6/6. Edző: Marek Piotrowski.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 2-8. 6. p.: 4-12. 9. p.: 15-14. 12. p.: 24-16. 15. p.: 30-19. 18. p: 36-21. 21. p.: 43-23. 24. p.: 58-31. 28. p.: 63-40. 32. p.: 80-48. 37. p.: 82-54.
Kipontozódott:
MESTERMÉRLEG
Djokics Zseljko: – Ismét remek hangulat volt a csarnokban, ami talán annak is betudható, hogy egyre jobb a csapat játéka. Jól kezdtek a vendégek, szinte minden kísérletükből eredményesek voltak az elején, de nálunk mindig akadt olyan játékos, aki pluszt tudott hozzátenni.
Marek Piotrowski: – Az első öt és az utolsó nyolc percet leszámítva nem volt ugyanabban a kategóriában a két csapat. Sok volt az eladott labdánk, nem volt bennünk elég küzdeni akarás, így megérdemelt a Szekszárd győzelme.