Az Atomerőmű KSC Szekszárd nyolc ponttal győzött a hazai Uni Győr MÉLY-ÚT ellen, így hibátlan, 3-0-ás teljesítménnyel jutott be az Európa-kupa nyolcaddöntőjébe. A KSC legjobbjai ezúttal Zala Friskovec (21 pont, 8 lepattanó), Erica McCall (14 pont, 10 lepattanó) és Goree Cyesha (19 pont) voltak.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-KUPA A-CSOPORT, 3. FORDULÓ
UNI GYŐR MÉLY-ÚT – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 67-75 (19-18, 22-21, 12-24, 14-12)
Győr, zárt kapuk mögött. Vezette: Ortis (francia), Zenis (szlovák), Cankovic (horvát).
GYŐR: KIESEL 23/3, Weninger 4, Dubei 2, Török 13/9, Mompremier 11. Csere: Dombai 5, Lass, Barnai 6, Varga. 3. Edző: Iványi Dalma.
SZEKSZÁRD: Studer 10, FRISKOVEC 21/15, Szabó, MCCALL 14/6, GOREE 19. Csere: Krnjics 8, Theodoreán 3/3, Bálint, Zele. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 4-2. 4. p.: 4-7. 8. p.: 15-14. 13. p.: 29-22. 16. p.: 33-32. 24. p.: 43-48. 26. p.: 46-54. 28. p.: 53-58. 32. p.: 55-66. 39. p.: 65-71. 40. p.: 65-75.
Kipontozódott: Goree (39. p.).
Iványi Dalma: – Három kemény, jelentős mérkőzést játszottunk, három teljesen különböző csapattal. Rengeteg tapasztalatot szereztünk, mert még a két vesztes találkozón, a Kayseri ellenében, de a Szekszárddal szemben is számos jó megoldást láttam a lányoktól. Egységesen játszottunk, csak megint a második félidő eleje nem sikerült úgy, ahogyan szerettük volna. A bajnokságban mutatott tudatos játékunk fejlesztése eredményezhet előrelépést a nemzetközi színtéren.
Djokics Zseljko: – Kemény mérkőzést játszottunk, mindkét csapat kitett magáért. Az első félidőben sok kosarat kaptunk lepattanó labdákból, de a másodikban ezen drasztikusan tudtunk változtatni. Ezen az úton kell tovább haladnunk, mert a győri tornán minden alkalommal más-más taktikával folyamatosan javult a védekezésünk, mérkőzésről mérkőzésre kevesebb kosarat kaptunk.