Bár a félidőben még csak öt ponttal vezetett az Atomerőmű KSC Szekszárd a VBW CEKK Cegléd vendégeként, Nikolina Milics (24 pont, 9 lepattanó), Krnjics Szara (15 pont, 4 lepattanó) és Goree Cyesha (11 pont, 9 lepattanó) vezérletével végül 66-94-re győzedelmeskedett.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 8. FORDULÓ
VBW CEKK CEGLÉD – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 66-94 (19-21, 15-18, 16-27, 16-28)
Albertirsa, 150 néző. Vezette: Kapitány, Praksch, Fodor.
CEGLÉD: Katona, Szabó Fanni 5/3, Szirony, Manis 9, Baugh 8. Csere: Szabó P., Szabó D. 6/3, HOLESINSKÁ 19/9, Kobolák 6, Szabó Flóra 6, Viszmeg 3/3, Laufer 4. Edző: Hegedűs Péter.
SZEKSZÁRD: Studer 6/6, Miklós 1, Gereben 9/3, GOREE 11, MILICS 24. Csere: Evans 9/3, Mányoky 9/3, Friskovec 4, Bálint 2, KRNJICS 15, Horváth 2, Holcz 2. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 2-2. 7. p.: 10-12. 9. p.: 14-19. 13. p.: 25-23. 16. p.: 25-29. 20. p.: 34-39. 23. p: 34-47. 27. p.: 40-60. 32. p.: 52-68. 37. p: 55-86.
Kipontozódott:
MESTERMÉRLEG
Hegedűs Péter: – Két teljesen ellentétes félidőt játszottunk. A bajnokságban most először vagyok teljesen elégedetlen a csapat teljesítményével. Húsz perc jó kosárlabdával egy csapat sem nyer mérkőzést, úgyhogy rá kell jönnünk, mi okozta ezt a mentális leolvadást a második félidőben.
Djokics Zseljko: – A Cegléd kellemetlen ellenfél volt az első félidőben, sokszor váltottak védekezést és felkészültek a játékunkból. Örülök, hogy a játékosaim jól reagáltak erre a második félidőben és ott már jó volt a védekezésünk, sok pontot tudtunk szerezni gyors indításokból.