Péntek délután a PTE-KPVK tornatermében a KSC U14-es csapata (készülve a május 26-án kezdődő országos döntőre) felkészülési mérkőzést játszott a GYKSE hasonló korosztályú fiú együttesével.

ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – ATOMERŐMŰ-GYKSE 79-61 (20-20, 25-10, 23-10, 11-21)
SZEKSZÁRD: NYÁRI 17, Kollár 10, Kófiás 2, Horváth 1, Csapó. Csere: HENCSIK 22/6, RÁCZ 13, Szabó 6, Pál 4, Schiefer 4, Varga. Edző: Harsányi Mária.

“Az országos döntő küzdelmeire készülve pénteken 16 órától a Főiskolán játszottunk edzőmeccset a GYKSE hasonló korú fiú csapata ellen. Kiegyenlített első negyed után remek második és harmadik játékrészt produkáltunk, jó védekezéssel és precíz támadás szövéssel. Ennek köszönhetően huszonnyolc pontos előnnyel zártuk a harmadik etapot (68-40). Nagyon sok szép megoldást láttam lányaimtól mind támadásban, mind pedig védekezésben. Sajnos az utolsó negyedben szétestünk (igaz itt már többet cseréltem), sok labdát adtunk el, és támadásban is pontatlanok voltunk. Így a fiúk ezt a játékrészt tíz ponttal nyerték (11-21),de így is magabiztosan nyertük a meccset. Nagyon köszönjük a fiúknak a segítséget, még jövő héten játszunk egyet ellenük.”