Félelmetesen izgalmas végjátékot hozott a tegnapi Győr elleni elődöntő második mérkőzése. 4 másodperccel a vége előtt Kathryn Westbeld villant nagyot, és egy hárompontossal eldöntötte a meccset (76-73). Az amerikai légiósnak parádés napja volt, 25 pontot, 5 lepattanót és 5 labdaszerzést jegyezhetett.

A találkozó után mesterünk Zseljko Djokics elmondta, örül neki, hogy ismét csapatként játszottunk, amit az is bizonyít, hogy kétszer annyi gólpasszt adtunk, mint ellenfelünk. Azonban a 14 támadóleppatanó, amit az első félidőben engedtünk nagyon sok volt, ebben javulnunk kell.

A mindent eldöntő harmadik mérkőzést április 25-én csütörtökön 18:00-tól fogjuk játszani Győrben. A másik ágon a DVTK-HUN-Therm sima 2-0-ás összesítéssel jutott a fináléba a Sopron Baskettel szemben.

A SERCO UNI Győr elleni mérkőzés ELŐ/JÁTÉK videójában ezúttal Mányoky Réka beszél az esélyekről: