Magabiztos, 88-45 arányú sikert értünk el a VBW CEKK Cegléd elleni elhalasztott találkozó pótlásán. Csapatunkból a visszatérő Nikolina Milics (21 pont, 8 lepattanó), Miklós Melinda (14 pont, 6 lepattanó, 7 gólpassz, 4 labdaszerzés) és Goree Cyesha (20 pont, 8 lepattanó) volt a leginkább dicsérhető.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 19. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – VBW CEKK CEGLÉD 88-45 (25-14, 19-12, 26-9, 18-10)
Szekszárd, 800 néző. Vezette: Ádám, Nagy, Minár.
SZEKSZÁRD: STUDER 5/3, MIKLÓS 14/6, Bálint 2, GOREE 20, Krnjics 12. Csere: Friskovec 5/3, Holcz 5, MILICS 21, Mányoky 4, Horváth, Szücs. Edző: Djokics Zseljko.
CEGLÉD: HOLESINSKÁ 9/3, Szabó Fanni 6, Szirony 1, Szabó P. 7, Baugh. Csere: Szabó Flóra 8, Katona 3, Kobolák 2, Szabó D. 3/3, Laufer 6. Edző: Sandro Orlando.
Az eredmény alakulása. 4. perc: 11-5. 7. p.: 21-11. 12. p.: 27-14. 15. p.: 36-16. 19. p.: 42-26. 21. p.: 48-26. 25. p.: 56-26. 28. p.: 63-33. 30. p.: 70-35. 33. p.: 77-37. 37. p.: 84-42.
Kipontozódott:
Djokics Zseljko: – Négy hete játszottunk legutóbb hazai pályán és két hete volt az előző mérkőzésünk. Vissza kellett szokni, az első félidőben emiatt sok ziccert ki is hagytunk. Viszont keményen védekeztünk, az utolsó három percben pedig lehetőségem volt húsz év alatti csapatot pályára küldenem.
Sandro Orlando: – Nem történt meglepetés, euroligás csapat vert meg minket. Sokáig csak edzeni tudtunk, mérkőzést nem játszottunk. Kaptunk emiatt egy kisebb pofont, nem úgy érkeztünk Szekszárdra, ahogy kellett volna.