Fordulatos mérkőzésen végül sikerült 9 ponttal legyőznünk a TFSE-MTK-t szombaton (86-77). Az első félidőben hibátlanul játszottunk, azonban a harmadik negyedben elolvadt az előnyünk. A sikert végül annak is köszönhettük, hogy a hárompontosokat 50%-kal tudtuk dobni. Kathryn Westbeld óriási formában volt, 36 perc alatt 34 pontig és 12 lepattanóig jutott.

Pihenésre nincs idő, február 21-én szerdán ismét egy nagy téttel bíró találkozó vár ránk. 18:00-tól hazai pályán fogjuk fogadni a Sopron Basket-et a 2023/2024-es Magyar Kupa negyeddöntőjében. Bizonyára sokan emlékeznek rá, hogy december elején a szekszárdi csarnokban 15 ponttal sikerült ellenük nyernünk. Ez azonban nem jelenti azt, hogy egyértelmű esélyesei lennénk az összecsapásnak. Pokolian kemény meccsre számítunk.