A bajnoki döntő első mérkőzéséhez hasonlóan a második összecsapás is az utolsó pillanatig szoros volt. Hihetetlen erőket mozgósított csapatunk, de végül négy ponttal alulmaradtunk az Euroliga győztes Sopron ellen (62-66).

A magyar válogatott centere, Határ Bernadett a találkozó utolsó percében súlyos sérülést szenvedett. Térdében elszakadt a külső keresztszalag és a belső oldalszalag is. Csapata közleménye szerint Határt négy hét múlva műtik, s az azt követő rehabilitációval együtt előreláthatóan 10 hónap után térhet vissza. Klubunk mielőbbi gyógyulást és teljes felépülést kíván Bettinek!

A finálé harmadik összecsapására április 23-án szombaton 14:30-kor kerül sor. Szeretnénk ismét egy kiélezett meccset játszani és életben tartani az esélyeinket.