Hosszú szünet után szombaton végre hazai közönségünk előtt játszottunk és sikerült egy nagyarányú győzelmet aratnunk a Vasas Akadémia ellen (85-52).  Az elmúlt hetekben keveset tudott a csapat öt az öt ellen gyakorolni, ennek ellenére nem hagytunk kétséget a mérkőzés kimenetelére vonatkozóan. Jacinta Monroe ismét parádés teljesítményt nyújtott: 23 pontja mellé 8 lepattanót, 4 gólpasszt és 2 blokkot is gyűjtött.

Szerdán este 6-tól minden erőnkre és Szurkolónkra szükségünk lesz, hogy revansot vegyünk a Movistar Estudiantes együttesén az októberben elszenvedett vereségért. A spanyol csapat egyelőre hibátlan mérleggel vezeti az Európa-kupa „K” csoportját, mi pedig 50%-os teljesítménnyel a harmadik helyen állunk.