Hiába vezettünk három negyeden keresztül a TTT Riga ellen, a lettek a záró játékrészben ledolgozták a hátrányukat, majd az utolsó támadásnál Jasmine Thomas kettő plusz egyes kosarával megpecsételték a találkozó végkimenetelét. Csapatunk hét forduló után továbbra is egyedüli nyeretlenként áll az Euroligában.

NŐI KOSÁRLABDA EUROLIGA ALAPSZAKASZ A-CSOPORT, 7. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – TTT RIGA 65-68 (20-17, 18-15, 14-14, 13-22)
Szekszárd, 800 néző. Vezette: Stan (román), Perlic (horvát), Famina (fehérorosz).
SZEKSZÁRD: Studer 5, Evans 17/3, GEREBEN 16/3, GOREE 13, KRNJICS 14. Csere: Friskovec, Bálint, Miklós. Edző: Djokics Zseljko.
RIGA: THOMAS 14/3, PULVERE 25/21, Basko 3/3, Handy 5/3, SARAUSKAITE 12. Csere: Jasa 5/3, Sila 4, Klakocka, Gilday. Edző: Martins Gulbis.
Az eredmény alakulása. 4. perc: 6-2. 7. p.: 16-6. 9. p.: 20-15. 12. p.: 20-19. 16. p.: 28-28. 19. p.: 35-31. 21. p.: 38-34. 23. p.: 38-39. 27. p.: 46-44. 30. p.: 52-46. 32. p.: 52-54. 36. p.: 56-61. 38. p.: 61-61.
Kipontozódott:
MESTERMÉRLEG
Djokics Zseljko: – Jobban kellett volna csapatként játszani. Nyerni szerettünk volna, ezért kevesebbet is rotáltam, ez utólag talán hiba volt, mert az utolsó negyedet nagyon elveszítettük, akkor már nem volt meg a kellő energiánk.
Martins Gulbis: – Az első negyedben nagyon gyengén játszottunk, tudtam, hogy többre vagyunk képesek. Szünet után ezt be is bizonyították a játékosaim. Annak különösen örülök, hogy láttam a csapat karakterét, ez vezetett végül a sikerhez.