Remekül helytállt csapatunk a szerdai Euroliga mérkőzésen a ZVVZ USK Praha vendégeként. A félidőben még 2 ponttal vezettünk is, azonban a harmadik negyedben nem tudtuk tartani a lépést a prágai együttessel. Victoria Vivians (27 pont, 8 lepattanó) és Ruthy Hebard (20 pont, 8 lepattanó) is extra teljesítményt nyújtott.

A hétvégén a hazai bajnokságban folytatjuk a menetelést. 29-én szombaton 18:30-tól idegenben fogunk játszani a PINKK Pécsi 424 gárdájával. Ellenfelünk az idei szezonban még nyeretlen, azonban nem vehetünk félvállról egy találkozót sem.

Fontos információ szurkolóinknak, hogy nem Kozármislenyben, hanem a PVSK csarnokában fogunk játszani (Pécs, Verseny utca 11-13).

Az ELŐ/JÁTÉK-ban ezúttal Miklós Melinda, Horváth Dóra és Szabó Noémi beszélnek az esélyekről: