Végig kiélezett összecsapást hozott a TFSE-MTK elleni összecsapás, melyet a jobban hajrázó hazaiak végül hat ponttal megnyertek. A faultproblémákkal küzdő csapatunkból Goree Cyesha 22 pontot (11/15 mezőnyből), 9 lepattanót és 4 gólpasszt ért el.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 19. FORDULÓ
TFSE-MTK – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 81-75 (25-21, 18-21, 15-18, 23-15)
Városmajor, 200 néző. Vezette: Földházi, Varga-Záray, Sörlei.
TFSE: Theodoreán 7, Dúl T., DÚL P. 16/6, MANIS 11/3, Németh 2. Csere: MARSHALL 15/3, Baa 7/3, HEGEDŰS 9/3, PUSZTAI 14. Edző: Magyar Bianka.
SZEKSZÁRD: Studer 7, Wallace 14/6, MIKLÓS 14/12, Bálint 2, GOREE 22. Csere: Horváth 2, Dudásová 5, Krnjics 5, Mányoky 4. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 4. perc: 12-8. 7. p.: 17-13. 13. p.: 28-25. 18. p.: 40-40. 24. p.: 47-48. 28. p.: 53-58. 32. p.: 63-62. 37. p.: 70-72.
Kipontozódott: Németh (36. p.).
Magyar Bianka: – Eszméletlenül büszke vagyok a csapatra! Nehéz időket éltünk meg, de sosem adtuk fel. Bármelyik hétvégéről legyen szó, vereség vagy győzelem után mindig úgy jönnek le edzeni a lányok, hogy mindent beleadnak. Minden lehetőségre felkészültünk, a végén így megérdemelt győzelmet arattunk.
Djokics Zseljko: – Elismerésem a TFSE-nek, a mérkőzés szerintem a harmadik negyedben dőlt el. Majdnem minden szegmensben jobbak voltunk a mérkőzésen, de a dobószázalékkal nem vagyok elégedett, különösen az első félideivel. Kell még idő a játékosoknak, hogy megszokják ezt az új felállást, és önbizalmat szerezzenek. Sokkal nehezebb volt most játszani a TFSE ellen, mint korábban, de azt látom, hogy lassan pozitív irányt veszünk, és mindenki megtalálja a maga szerepét.