A bronzéremért zajló párharc mindent eldöntő harmadik felvonását a házigazda DVTK-Hun-Therm kilenc ponttal megnyerte, így egy számos viszontagsággal és nehézséggel tűzdelt szezon után – erőn felül teljesítve – a negyedik helyen végeztünk az NB1-ben.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT RÁJÁTSZÁS 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
DVTK-HUN-THERM – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 70-61 (20-16, 19-15, 15-13, 16-17)
Miskolc, 1351 néző. Vezette: Cziffra, Frányó, Györfy.
MISKOLC: AHO N. 15/6, Kányási 4, GUIRANTES 21/3, Garbin 7/3, JOVANOVICS 17/9. Csere: Kiss 3, Bernáth 3/3. Edző: Völgyi Péter.
SZEKSZÁRD: STUDER 9/3, Dudásová 6, WALLACE 22/12, Mányoky, Goree 9. Csere: Miklós 1, Krnjics 8, Bálint 3/3, Boros 3/3. Megbízott edző: Horváth Zsófia.
Az eredmény alakulása. 2. perc: 0-8. 7. p.: 12-10. 13. p.: 30-18. 17. p.: 32-26. 25. p.: 43-40. 28. p.: 49-42. 32. p.: 56-44. 34. p.: 58-53. 37. p.: 68-57.
Kipontozódott: Studer (39. p.).
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-1 a Miskolc javára.
Völgyi Péter: – A 49. meccsünk volt a mostani ebben az évadban. Közben jöttek a sérülések, és sokszor újra kellett tervezni a csapatot. Nagyon büszke vagyok a bronzérmünkre, valamennyi játékosunkra, és természetesen a szurkolótáborunkra is.
Horváth Zsófia: – Most még csalódottak vagyunk, ezért szakmailag nem értékelünk. Hatalmas munka van a negyedik helyezésünk mögött, és ehhez a munkához teljes szívvel gratulálunk a csapat tagjainak.