Hatalmas izgalmakat hozott a Magyar Kupában a TFSE-MTK és az Atomerőmű KSC Szekszárd csatája, ahol a rendes játékidő végén Bálint Réka és Studer Ágnes is fontos kosarakat szerzett. A hosszabbításban Djokics Zseljkoék felőrölték ellenfelüket, így bejutottak a pénteki elődöntőbe.

NŐI KOSÁRLABDA MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
TFSE-MTK – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 79-85 H.U. (21-16, 19-21, 13-21, 22-17, 4-10)
Gabányi-sportcsarnok, zárt kapuk mögött. Vezette: Tőzsér, Farkas, Fodor.
SZEKSZÁRD: Studer 15/3, Friskovec 2, GEREBEN 12/3, MCCALL 21/3, GOREE 16/3. Csere: Krnjics 3, Theodoreán 3/3, Zele 2, Szabó, BÁLINT 11/3. Edző: Djokics Zseljko.
TFSE: CH. JENKINS 25/15, BERNÁTH 31/12, Katona 7, A. JENKINS 8, Markovics 8. Csere: Dúl, Németh. Edző: Magyar Bianka.
Az eredmény alakulása. 4. perc: 2-7. 8. p.: 8-17. 13. p.: 21-33. 15. p.: 29-35. 18. p.: 35-37. 24. p.: 44-44. 28. p.: 58-48. 32. p.: 58-59. 37. p.: 65-69. 40. p.: 70-72. 43. p.: 79-77.
Kipontozódott: Theodoreán (39. p.), Ch. Jenkins (40. p.).
Djokics Zseljko: – Elismerésem mindkét csapatnak, kiváló mérkőzés volt. Nagyon tetszik, hogy a TFSE sosem adja fel, végig meccsben volt. Puhánk kezdtünk védekezésben, valamint rossz taktikát is választottunk, de a találkozó során változtatni tudtunk ezeken. A kupa speciális versenysorozat, minden nap egy meccs van, amelyen bármi történhet.
Magyar Bianka: – Meccs előtt azt kértem a lányoktól, hogy bármi is legyen az eredmény, emelt fővel jöjjünk le a pályáról. Felkészültünk a Szekszárdból, azonban ellenfelünknek, mint be is bizonyosodott, hosszabb a kispadja, ez döntött a mérkőzésen. Szép jövő áll előttünk, ha így folytatjuk tovább a bajnokságban.