Bár huszonhárom ponttal is vezetett az Atomerőmű KSC Szekszárd a CMB CARGO UNI Győr ellen, a vendégek a második félidőben felszívták magukat és ledolgozták hátrányukat. A KSC a hajrában mutatott jó védekezésével és higgadt büntetőzésével végül négy pontos győzelmet aratott.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 7. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – CMB CARGO UNI GYŐR 68-64 (23-12, 18-12, 12-18, 15-22)
Szekszárd, 1100 néző. Vezette: Benczur, Frányó, Lengyel.
SZEKSZÁRD: STUDER Á. 7, ELDEBRINK 22/12, Gereben 2, McCall 11, BISHOP 13/6. Csere: Kiss 2, Theodoreán 3/3, Jovanovics 8/6, Mansaré. Edző: Djokics Zseljko.
GYŐR: BROWN 15/9, Török 4, Raksányi 11, SZPANU 3, Krnjics 7. Csere: Baffy, Czank 7, GRAY 15, Nagy 2, Varga, Szabó. Edző: Milos Pavlovics.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 8-4. 6. p.: 14-6. 9. p.: 21-10. 12. p.: 28-12. 15. p.: 31-17. 18. p.: 37-21. 21. p.: 43-24. 27. p.: 51-28. 30. p.: 53-42. 34. p.: 59-54. 37 p.: 60-59. 38. p.: 62-62.
Kipontozódott:
Djokics Zseljko: – Álomszerű első félidőt produkáltunk. Tudtuk, hogy a Győr felszívja magát a szünet után, de azt nem gondoltuk, hogy ennyire a nyakunkra jön. Az utolsó percek mutatták, hogy vannak vezérei ennek a csapatnak.
Milos Pavlovics: – Szörnyen kezdtük a mérkőzést, egy ilyen csapat ellen ezt nem lehet megtenni. A második félidőben harcosabbak lettünk, nagy hátrányból jöttünk vissza, ami a jövőre nézve pozitívum. Erős kerettel rendelkezünk, biztos vagyok benne, hogy tudunk ennél is jobban játszani.