Kiegyenlített első negyed után lépett el ellenfelétől az Atomerőmű KSC Szekszárd, aki végül magabiztos, huszonnyolc pontos sikert ért el a Ludovika-FCSM Csata ellen. A KSC-ben Dewanna Bonner 23 perc alatt 17 pontot, 6 lepattanót és 3 gólpasszt ért el.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT RÁJÁTSZÁS NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – LUDOVIKA-FCSM CSATA 89-61 (20-25, 31-15, 20-11, 18-10)
Szekszárd, zárt kapuk mögött. Vezette: Cziffra, Goda, Kovács.
SZEKSZÁRD: Studer 4, Theodoreán 3/3, BONNER 17/9, MCCALL 14, GOREE 15. Csere: Zele 8, Gereben 6, Friskovec 8/6, Bálint 12/6, Miklós 2, Horváth. Edző: Djokics Zseljko.
CSATA: Horváth 9/9, LELIK 12/3, MÁNYOKY 15/3, Zempare 12, James. Csere: Hegedűs 6, Böröndy 7/3, Angyal B., Angyal N. Edző: Tursics Krisztián.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 7-5. 7. p.: 16-16. 11. p.: 22-25. 14. p.: 29-27. 18. p.: 41-34. 21. p.: 51-43. 24. p.: 56-49. 27. p.: 65-49. 30. p.: 71-51. 34. p.: 79-55. 38. p.: 87-59.
Kipontozódott:
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1–0 a Szekszárd javára.
Djokics Zseljko: – Az első negyedben a Csata megmutatta legerősebb fegyverét, kiválóan dobták a hárompontosokat. Sok támadólepattanót engedtünk nekik, szeretném, hogy ebben a szegmensben mi domináljunk, úgyhogy van min javítanunk. Ettől függetlenül elégedett vagyok az eredménnyel, vezetünk egy nullára, de negyvennyolc órán belül jön a második mérkőzés, arra kell készülnünk.
Tursics Krisztián: – Kijött a két csapat közti különbség, látni kell, hogy más szinten van a két csapat jelenleg. Mégis akad pozitívum a találkozóban, mert több olyan dolgot, amit másfél héten át gyakoroltunk és hiányosak voltak, azt most meg tudtuk valósítani. Ezekből próbálunk építkezni. Azt várom, hogy pénteken még picit tudjunk fejlődni és előrelépni, akkor elégedett leszek. Dejza Jamesnek problémája volt már a héten, az első negyedben kiújult a sérülése, reméljük, pénteken számíthatunk rá.