Nehéz mérkőzésen sikerült győznünk szerdán a BEAC otthonában. A harminckettedik percben még egálra álltunk, azonban a negyedik negyedben 21 ponttal múltuk felül ellenfelünket. Szenzációs formában játszott Nikolina Milics, aki 32 pontja mellett 10 lepattanót is szerzett.

Szombaton 18:00-tól a csapatunk és persze a szurkolóink nagy örömére hazai pályán fogadjuk a Vasas Akadémiát. A fővárosi alakulat eddig egy találkozón van túl a bajnokságban, ahol 24 ponttal kikaptak a Sopron Baskettől. Bízunk benne, hogy a jövő heti Euroliga mérkőzésünkre (10.06. Umana Reyer – Atomerőmű KSC Szekszárd) győzelemmel fogunk hangolni.

A Sportcsarnok melletti parkoló a mérkőzés előtt 14:00 után nem lesz elérhető a kilátogató nézők számára, a 47. Gemenc Nagydíj kerékpárverseny és az azzal kapcsolatos programok miatt.

Kérjük kedves Szurkolóinkat, hogy a Keselyűsi úton a BHG és az E-ON előtti parkolási lehetőségeket válasszák, amennyiben gépkocsival érkeznek a találkozóra. Megértésüket köszönjük!

Az ELŐ/JÁTÉK-ban ezúttal Leslie Vorpahl és Murvai Szabolcs beszélnek az esélyekről: