Bár a harminckettedik percben még döntetlenre állt az ELTE BEAC Újbuda és az Atomerőmű KSC Szekszárd összecsapása, Djokics Zseljko csapata a parádés formát mutató Nikolina Milics (32 pont, 10 lepattanó) vezérletével végül sima győzelmet aratott.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 3. FORDULÓ
ELTE BEAC ÚJBUDA – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 64-82 (16-22, 15-10, 23-19, 10-31)
Gabányi-sportcsarnok, 100 néző. Vezette: Cziffra, Sörlei, Rózsavölgyi.
BEAC: Ivanova 4/3, CZANK 12/6, BOROS J. 14/6, Juhász, Mérész 8. Csere: Orosz 2, KOCH 12/6, Boros B. 8/3, Katona 4, Zsámár, Dénes. Edző: Balogh Judit.
SZEKSZÁRD: VORPAHL 9, Gereben 7, Mányoky, GOREE 14, MILICS 32. Csere: Bálint 2, Studer 4, Krnjics 7, Holcz, FRISKOVEC 7/3. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 4. perc: 5-10. 8. p.: 14-20. 12. p.: 22-22. 15. p.: 29-26. 19. p.: 31-32. 24. p.: 38-32. 28. p.: 48-45. 33. p.: 57-60. 37. p.: 62-70.
Kipontozódott:
Balogh Judit: – Az elmúlt években nem tudtuk kihasználni ezeket a meccseket, most azonban éltünk a lehetőséggel, és felvettük a harcot egy topcsapat ellen. Eddig kettes tanulók voltunk, lassan ötösök leszünk – előbb-utóbb elégedett leszek. A lányok harcosok voltak, küzdöttek minden labdáért.
Djokics Zseljko: – Nem volt sima a meccs, elismerésem az agresszíven játszó BEAC-nak, szeretek hasonló csapatok ellen mérkőzni. Úgy érzem, hogy szenvedély nélkül kosárlabdáztunk ezen a találkozón, ez valahol érthető is, hiszen az Euroliga-selejtezőre helyeztük a felkészülés ezen részét. A héten kemény edzéseink voltak, ez látszódott is. Az utolsó negyedben csapatom jól játszva harcolt és küzdött. Sok mindent terveztem, ami többnyire nem sikerült, a további meccseken igyekszünk megvalósítani ezeket.