Már az első negyedben egyértelműsítettük fölényünket a sereghajtó PINKK Pécsi 424 ellen, akiket végül huszonnégy ponttal múltuk felül. A csapatból ezúttal Mányoky Réka vétette észre magát sokoldalú játékával (15 ponttal, 8 lepattanó, 4 gólpassz, 4 labdaszerzés).

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 21. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – PINKK PÉCSI 424 92-68 (29-11, 30-21, 16-22, 17-14)
Szekszárd, 800 néző. Vezette: Mészáros, Goda, Kovács.
SZEKSZÁRD: Studer 2, Friskovec 10/6, MÁNYOKY 15/3, Goree 13, MILICS 17. Csere: Krnjics 4, MORGAN 17/9, Holcz 8/6, Bálint 6, Horváth, Szücs. Edző: Djokics Zseljko.
PÉCS: MUJOVICS 23/6, Szücs 5/3, Vincze 13/6, Jáhni 4, DAVIS-STEWART 19/6. Csere: Tenyér, Zsilinszki, Kovács 2, Horváth 2. Edző: Kovács Dénes.
Az eredmény alakulása. 4. perc: 8-0. 6. p.: 14-3. 9. p.: 25-9. 14. p.: 34-17. 18. p.: 51-22. 22. p.: 61-–34. 27. p.: 69-47. 30. p.: 75-54. 34. p.: 86-55. 38. p.: 92-65.
Kipontozódott: Holcz (32. p.), Vincze (39. p.).
Djokics Zseljko: – Nehéz volt végig motiváltnak maradni egy ilyen mérkőzésen. A velünk edző fiataloknak több lehetőséget tudtam adni, ki kell használni ezeket az alkalmakat. Nem vagyunk könnyű helyzetben, Miklós Melinda mellett Gereben Líviára sem számíthattam, mindketten fontos láncszemei a rotációnak.
Kovács Dénes: – A Szekszárd a mérkőzés elején megmutatta, milyen célokért küzd, mi viszont megijedtünk az ellenféltől, nem vettük fel vele a harcot, későn ébredtünk, így a félidőre tetemes hátrányba kerültünk. A nagyszünetben megbeszélteket valamilyen szinten meg tudták valósítani a lányok, de tudatosítani kell bennük, hogy nem ijedhetnek meg az ellenfél mezétől, mert ez nem fér majd bele a mi szintünkön lévő csapatok ellen.