A szezon leggyengébb támadójátékát produkálta az Atomerőmű KSC Szekszárd a bajnoki címvédő és kupagyőztes Sopron Basket ellen, miután a harmadik negyedben mindössze három pontot szerzett. Javítási lehetőség szombaton a Vasas ellen.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 14. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – SOPRON BASKET 49-74 (12-17, 14-21, 3-20, 20-16)
Szekszárd, zárt kapuk mögött. Vezette: Földházi, Tóth, Ádám.
SZEKSZÁRD: Studer, Friskovec 12/12, Miklós 5/3, GOREE 12/6, Krnjics 2. Csere: McCall 4, Theodoreán 3/3, Gereben 5, Zele 1, Bálint 5/3. Edző: Djokics Zseljko.
SOPRON: January 6, WILLIAMS 14/6, Varga S. 6/3, Brooks 7/3, KRAJISNIK 7. Csere: Fegyverneky 4, Határ 4, Czukor 5/3, Varga A., WALKER 21/15. Edző: Gáspár Dávid.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 5-6. 6. p.: 9-14. 9.: 12-17. 12. p.: 15-21. 15. p.: 17-27. 18. p.: 21-35. 23. p.: 26-42. 26. p.: 29-49. 30. p.: 29-58. 33. p.: 32-62. 37. p.: 42-69.
Kipontozódott:
Djokics Zseljko: – Ha ki kell emelnem valami pozitívat, akkor a védekezésünk lenne az, ott láttam biztató jeleket. Támadásban azonban lett volna egy alapszint, amiről elindulhattunk volna.
Gáspár Dávid: – Koncentráltan játszottunk, ez volt a kulcs a keményen védekező Szekszárd ellen. Azt mondanám, hogy a harmadik negyedben dőlt el végleg a mérkőzés, mert a másodikban még vissza tudtak kapaszkodni a hazaiak. A félidőben azt kértem a játékosaimtól, hogy legyenek agresszívebbek, mert túl sok lepattanót engedtünk ellenfelünknek.