Szombat délután a Városi Sportcsarnokban az NB1-es meccs előtt fogadta az U18-as KSC a Miskolci SI Vadmacskák csapatát. Hullámzó első félidőt követően kiegyenlített csata alakult ki, amiből ezúttal sajnos a vendégek jöttek ki jobban egy ponttal.

ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – MISKOLCI SI VADMACSKÁK 54-55 (24-11, 6-20, 12-13, 12-11)
SZEKSZÁRD: HOROG 16/3, WOLF 15/3, Sámóczi 13, Berekali 5/3, Csákvári 2. Csere: Baka 3/3. Edző: Studer Zsuzsa.

Statisztika

“Második junior meccsünkön haza pályán játszottunk, hasonló felállásban, mint az előző találkozón. Remekül kezdtünk a miskolciak ellen, nagyon jó támadójátékkal tizenhárom pontos előnnyel zártuk az első negyedet. Sajnos ez nem tartott sokáig, mert a második játékrészben egyáltalan nem találtunk be, és a védekezésünk is összeomlott. Így a nagyszünetre kiegyenlített az ellenfelünk. A második félidő végig szoros volt, küzdöttünk, harcoltunk, de a bátortalan támadójátékunk miatt egy ponttal elvesztettük a meccset. Szomorú vagyok, mert úgy érzem, hogy egy kicsit okosabb játékkal nyerhettünk volna, de a küzdéssel és akarással elégedett vagyok.”