A vasárnapi mérkőzéshez hasonlóan a TFSE-MTK ellen is már az első negyedben megalapoztuk a győzelmünket, aminek köszönhetően végül huszonhét ponttal nyertünk. Szezonbeli tizennegyedik sikerünkből hat játékosunk is két számjegyű dobóteljesítménnyel vette ki a részét.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 15. FORDULÓ
TFSE-MTK – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 70-97 (12-34, 27-24, 16-26, 15-13)
Városmajor, 120 néző. Vezette: Nagy, Makrai, Rózsavölgyi.
TFSE: DÚL 13/9, Theodoreán 8/3, KIRÁLY 12/12, Tapley 11, PAVEL 15/3. Csere: Németh 4, Herman 4, Szeitl, Tóth 3. Edző: Magyar Bianka.
SZEKSZÁRD: STUDER 5, MIKLÓS 16/12, GEREBEN 12/3, GOREE 17, KRNJICS 12. Csere: FRISKOVEC 15/9, Mányoky 4, Bálint 14/6, Holcz, Horváth 2. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 4. perc: 6-10. 8. p.: 10-26. 13. p.: 19-41. 17. p.: 27-54. 23. p.: 41-64. 27. p.: 51-75. 32. p.: 59-91. 38. p.: 67-95.
Kipontozódott: Friskovec (34. p.).
Magyar Bianka: – Brutális napokon vagyunk túl, hiszen három kulcsjátékosunk nélkül léptünk pályára. Benne volt, hogy letarol minket ötven ponttal a Szekszárd, de nem így történt. Büszke vagyok a csapatomra, hogy az ország egyik legjobban védekező együttese ellen sikerült hetven pontot elérnünk.
Djokics Zseljko: – Az első tizenhat percben tökéletes játékot produkáltunk, egyénileg és csapatszinten is betartottunk minden utasítást. Nekünk is vannak sérültjeink, így csak tízes kerettel tudunk dolgozni, örülök, hogy ezúttal nem sérült meg senki, és remélem a továbbiakban is elkerülnek bennünket a betegségek, sérülések. Miklós Melinda hetek óta fantasztikus formában játszik, az első negyedben most is négy triplát dobott, míg Studer Ágnes huszonhárom perc alatt osztott ki tíz gólpasszt.