Bár a végsőkig kiélezett mérkőzést játszottunk a TTT Riga otthonában, a tizenegy másodperccel a mérkőzés vége előtt indított utolsó támadásunkban nem sikerült pontot szereznünk, így 69-68-ra alulmaradtunk lettekkel szemben.

NŐI KOSÁRLABDA EUROLIGA ALAPSZAKASZ A-CSOPORT, 14. FORDULÓ
TTT RIGA – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 69-68 (17-22, 13-15, 24-12, 15-19)
Riga, 500 néző. Vezette: Ortis (francia), Gajdosz (lengyel), Marchis (román).
RIGA: THOMAS 13/3, Pulvere 8/6, Basko 9/3, Handy 10/6, SARAUSKAITE 11. Csere: Jasa 14/9, Gilday, Klakocka 4, Sila. Edző: Martins Gulbis.
SZEKSZÁRD: Studer 11/3, Friskovec 2, GEREBEN 12, Goree 6, Krnjics 12. Csere: MILICS 17, Mányoky 2, Morgan 6/3, Bálint. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 0-8. 6. p.: 11-13. 8. p.: 14-19. 14. p.: 20-27. 16. p.: 22-31. 20. p.: 28-37. 26. p.: 42-40. 28. p.: 47-47. 31. p.: 54-49. 33. p.: 54-56. 37. p.: 61-64. Kipontozódott: Sarauskaite (31. p.), Studer (39. p.).
Djokics Zseljko: – Nem a legjobb körülmények között kikaptunk egy egy labdás meccsen. Amikor elhúztunk ellenfelünktől, akkor érdekes személyi hibákat ítéltek ellenünk, vagy éppen nem fújták le a javunkra, ami szabálytalan volt. Az utolsó percben, amikor a győzelemért támadtunk, viszont egy nem létező lépéshibát ítéltek ellenünk, majd amikor mi tényleg szabálytalankodtunk, azt nem fújták le… Azért is érthetetlen a bírói felfogás, mert ezen a találkozón semmi nem múlt. Sajnos az egész szezonunkat jellemezte ez a mérkőzés.