Bár a harmincötödik percben még 71-61-re vezettünk, a vendég SERCO UNI Győr az utolsó percre ledolgozta hátrányát. A parádézó Kathryn Westbeld (25 pont, 5 lepattanó, 5 labdaszerzés) szenzációs triplájával végül 76-73-as sikert arattunk, így csütörtökön Győrben dől el, hogy ki jut a döntőbe.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT RÁJÁTSZÁS ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
TARR KSC SZEKSZÁRD – SERCO UNI GYŐR 76-73 (24-22, 16-18, 18-16, 18-17)
Szekszárd, 1100 néző. Vezette: Montgomery-Tóth, Györfy, Minár.
SZEKSZÁRD: Horváth 4/3, Boros 3/3, MÁNYOKY 7/3, WESTBELD 25/3, MONROE 16. Csere: Krnjics 4, Theodoreán 7/3, MIKLÓS 10/9, Sztanacsev. Edző: Djokics Zseljko.
GYŐR: Ruff-Nagy 5, DUBEI 18/9, CARLETON 21/9, Goree 2, ANIGWE 11. Csere: Dombai 12/3, Török 4, Bach, Gyöngyösi. Edző: Cziczás László.
Az eredmény alakulása. 4. perc: 9-5. 7. p.: 21-14. 12. p.: 29-24. 15. p.: 29-29. 17. p: 33-35. 20. p.: 38-40. 23. p.: 43-45. 27. p.: 54-48. 30. p.: 58-56. 35. p.: 71-61. 39. p.: 73-73.
Kipontozódott: Mányoky (38. p.).
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1-1.
Djokics Zseljko: – Kis szerencsefaktor is kellett a győzelemhez, de tettünk is ezért, mert sokkal higgadtabban, türelmesebben játszottunk, mint az első mérkőzésen. Ismét csapatként voltunk a pályán, kétszer annyi gólpasszt jegyeztünk, mint a győriek. Így kell játszanunk ellenük, de az első félidőben engedett tizennégy támadólepattanó rengeteg.
Cziczás László: – Minden pontért meg kellett küzdenünk, így természetes, hogy a végére elfáradtunk. A játékosok szíve viszont a helyén volt, amivel tíz pontos hátrányból vissza tudtunk jönni. Erre az akaratra lehet építeni. Mindkét csapat megérdemelte volna a győzelmet, azt gondolom, amelyiknek nagyobb lesz a szíve, azt jut be a döntőbe.