A KSC U14-es csapata csütörtök délután a GYKSE serdülő fiú csapatával találkozott. Harsányi Mária és Kovács Andrea lányai tíz pontos győzelemmel készültek a jövő hétvégéi bajnoki fordulóra.

TARR KSC SZEKSZÁRD – ATOMERŐMŰ GYKSE U14/A 53-43 (16-13, 20-16, 5-10, 12-4)
SZEKSZÁRD: Pomsár 19, Makovics 2, Márton 1, Beke, Untermüller. Csere: Szabó 17, Kovács 5, Kitanics 4, BARTOS 3, Riba 2, Finta. Edző: Harsányi Mária, Kovács Andrea.

“Csütörtökön 16:20-kor a Garay Gimnáziumban edzőmeccset játszottunk a GYKSE U14-es fiú csapata ellen. Roppant gyengén teljesítettünk az egész mérkőzés folyamán, hibát-hibára halmoztunk mind védekezésben, mind pedig támadásban. A fiúk nagy lendülettel, végig küzdve játszottak, nagyon akartak. Az első félidő kiegyenlített küzdelmet hozott (a nagyszünetben hét ponttal vezettünk), a harmadik negyedet pedig ők nyerték öt ponttal, így az utolsó játékrészre két pontra fogyott az előnyünk (41-39). Aztán a fiúk itt már többet hibáztak, így végül tíz pontos győzelmet arattunk. A sok hibánkat a jövő hétvégi bajnoki meccsekre javítani kell! 2023. október 8-án Győrben játszunk a nagyon erős hazaiakkal és a Csata B-csapatával. Először került a jegyzőkönyvbe új névadó szponzorunk, a TARR Kft. neve, amit boldogan viselünk!”