Százhat dobott ponttal nagyarányú hazai győzelmet arattunk az E.ON ELTE BEAC ellen. A csapat legjobbjai Jacinta Monroe (22 pont, 11 lepattanó) és a szezoncsúcsot elérő Horváth Bernadett (27 pont, 5/7 tripla, 4 gólpassz) lettek.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 15. FORDULÓ
TARR KSC SZEKSZÁRD – E.ON ELTE BEAC 106-54 (37-14, 24-18, 31-7, 14-15)
Szekszárd, 700 néző. Vezette: Kovács, Szilágyi, Gruber.
SZEKSZÁRD: HORVÁTH 27/15, Miklós 4, Boros, WESTBELD 15/9, MONROE 22. Csere: Theodoreán 6, Szücs 6, SZTANACSEV 15/9, Bernáth 8, Mányoky 2, Krnjics 1. Edző: Djokics Zseljko.
BEAC: Angyal 9, MORGAN 16/6, Katona 4, Ozola 7/3, Tóth 4. Csere: JUHÁSZ 6, Milkovics 3/3, Zsámár 5/3, Séllei. Edző: Mészárosné Kovács Andrea.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 9-4. 6. p.: 26-10. 9. p.: 32-12. 15. p.: 42-22. 18. p.: 53-27. 22. p.: 69-32. 26. p.: 80-35. 30. p.: 92-39. 34. p.: 102-43.
Kipontozódott:
Djokics Zseljko: – A válogatott szünet után hat nap alatt játszottunk három mérkőzést, ami komoly meccsterhelés, ezúttal viszont egy teljes hetünk volt készülni a BEAC-ra. Elsősorban Kolby Morgan és Angyal Barbara kikapcsolása volt a célunk, ketten együtt ősszel negyvennégy pontot dobtak ellenünk. Egy-egy ciklust leszámítva ez sikerült, ennek is köszönhető a nagy különbségű győzelmünk.
Mészárosné Kovács Andrea: – Kimondható, hogy nem vagyunk védekező csapat, de ha nem akarunk összefogni és dolgozni, abból csak ilyen eredmény születhet. A hozzáállás lepett meg elsősorban. Tudtuk, hogy nem mi vagyunk a mérkőzés esélyesei, de bíztam benne, hogy a Győr elleni kupavereségből tudunk tanulni. Szerettem volna, ha sikerül részfeladatokat megoldani, de ebből semmi sem valósult meg.