Bár 24-13-as második negyedének köszönhetően a találkozó nagy részében a Győr vezetett, a KSC nagy hajrával az utolsó percben kiegyenlített. A végjátékot Reshanda Gray támadólepattanójának köszönhetően végül a hazaiak nyerték, így szerdán újabb mérkőzés vár a csapatokra.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT RÁJÁTSZÁS NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
CMB CARGO UNI GYŐR – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 60-57 (14-13, 24-13, 8-13, 14-18)
Győr, 150 néző. Vezette: Tőzsér, Praksch, Boros.
GYŐR: Mandics 5, RAKSÁNYI 17/3, Varga 2, SZPANU 19/6, GRAY 9. Csere: Nagy, Czank, Krnjics 8, Török. Edző: Milos Pavlovics.
SZEKSZÁRD: Studer Á. 4, DOJKIC 13/3, Gereben 2, McCall 6, Bishop 9/3. Csere: ELDEBRINK 16/3, Theodoreán 5/3, Kiss, Mansaré 2, Bálint. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 5. perc: 6-6. 9. p.: 11-11. 13. p.: 23-18. 18. p.: 36-22. 22. p.: 40-30. 27. p.: 44-35. 33. p.: 50-46. 37. p.: 55-48. 40. p.: 57-57.
Kipontozódott: McCall (35. p.), Varga (39. p.), Eldebrink (40. p.).
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1-1.
Milos Pavlovics: – A győzelemnek különösen azért örülök, mert voltak problémáink, sérültjeink, ennek ellenére a két csapat közötti különbséget a mi harcosabb felfogásunk jelentette. A támadásoknál is javultunk, kevesebb dobást hibáztunk, ezért is volt az ellenfélnek több lepattanóból szerzett labdája.
Djokics Zseljko: – Ezután a mérkőzés után nehéz kosárlabdáról beszélni. Egy hatvan–ötvenhétre végződő összecsapáson a hazaiak harminchét büntetőt dobhattak, mi tizenegyet. Ha nem hallgatok a játékosaimra, lehívtam volna őket a pályáról.