Már az első félidőben döntésre vittük az ELTE BEAC Újbuda elleni Magyar Kupa negyeddöntőt, miután a félidőben 17-47-es vezetést alakítottunk ki. A harmincöt pontos győzelemből Nikolina Milics 24 ponttal és 12 lepattanóval vette ki a részét. Folytatás szombaton fél nyolckor a házigazda DVTK ellen.

NŐI KOSÁRLABDA MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
ELTE BEAC ÚJBUDA – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 50-85 (11-27, 6-20, 21-21, 12-17)
Miskolc, 200 néző. Vezette: Kapitány, Fodor, Szilágyi.
BEAC: CZANK 19/3, Koch 12/6, Boros B. 5, Boros J. 7/3, Juhász 2. Csere: Katona 3/3, Ivanova, Dénes 2, Zsámár. Edző: Balogh Judit.
SZEKSZÁRD: Studer 2, Miklós 2, Bálint 6, GOREE 14, Krnjics 8. Csere: MORGAN 10/6, Gereben 2, Mányoky 3, FRISKOVEC 12/12, Horváth 2, MILICS 24/3, Holcz. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 2-6. 6. p.: 6-16. 16. p.: 13-38. 26. p.: 32-62. 35. p.: 41-79.
Kipontozódott: Dénes (35. p.).
Balogh Judit: – Súlyos hátrányban voltunk súlyban és magasságban is. Ellenfelünk többek között lepattanózásban is sokkal jobb volt nálunk. Mi vadmacskák vagyunk, harcolunk és küzdünk az utolsó csepp vérünkig. Most is ezt tettük.
Djokics Zseljko: – Nagy különbség volt a két csapat között. Jól használtuk ki a helyzeteinket, és sok lepattanót is szereztünk. Annak azonban nem örültem, hogy a harmadik negyedben huszonegy pontot kaptunk.