A KSC U16-os csapata vasárnap délután Győrbe utazott, ahol a Széchenyi Kosárlabda Akadémiával mérkőzött. Harsányi Máriáék Holcz Rebeka, Németh Lili és Sámóczi Zsófia vezérletével sima, 72-91-es győzelmet arattak.

SZÉCHENYI KA – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 72-91 (10-26, 23-20, 13-20, 26-25)
SZEKSZÁRD: HOLCZ 27, NÉMETH 25, SÁMÓCZI 15/3, Horog 8, Villányi 2. Csere: Piukovits 10/3, Szücs 2, Wolf 2, Bárányos, Bodócs. Edző: Harsányi Mária, Baki Eszter.

“Vasárnap Győrben játszottuk a negyedik bajnoki mérkőzésünket a Széchenyi Akadémia ellen. Rendkívül jó első negyedet produkáltunk a két korosztályos válogatottját nélkülöző hazaiak ellen. Mint oly sokszor, most is Holcz Rebeka és Németh Lili vitte a hátán kis csapatunkat, de mindenki nagyon küzdött és akart. Ezt a játékrészt 10-26-ra nyertük. A második negyedben kiegyenlített volt a küzdelem, de így is megőriztünk tizenhárom pontot az előnyünkből, így 33-46-os vezetéssel vonultunk az öltözőbe. A huszonnyolcadik percben már huszonöt ponttal is vezettünk (38-63), a két húzóemberen kívül Sámóczi, Piukovits és Horog is betalált, majd a hazaiak pontjai következtek és végül 46-66-al zártuk ezt a játékrészt. Az utolsó negyedben fej-fej mellett haladt a két csapat, cseréltem is, de tartottuk az előnyünket és végül tizenkilenc pontos győzelmet arattunk. Védekezni viszont sokkal jobban kell minden csapat ellen!
Akik kiemelkedtek a meccsen: Holcz Rebeka 27 pontja mellé leszedett 16 lepattanót, kiharcolt 13 faultot (tripla-dupla), valamint kiosztott 8 gólpasszt, ami összesen 46 IBM pontot ért. Németh Lili 25 pontja mellé leszedett 19 lepattanót (dupla-dupla), kiharcolt 8 faultot, kiosztott 3 gólpasszt és volt 3 blokkolt dobása, ez 38 IBM pontot jelentett. Rajtuk kívül Sámóczi Zsófi 15/3 pontját kell még megemlíteni.”